header hero

Reference

GUMEX, spol. s r.o.

Balíkobot využíváme v našem ERP systému Helios Orange. Tiskneme štítky pohodlně přes čtečku čárových kódů. Díky tomu jsme ušetřili na procesu expedice desítky procent času.

Michal Kalkus
GUMEX, spol. s r.o.
Případová studie »

Queens.cz

Ročně v Queensu odešleme přes 100 000 párů tenisek a oblečení. Balíkobot je ten nejlepší prostředník mezi námi a dopravci. Pomohl nám zvýšit rychlost expedice o 40 % a výrazně snížit chybovost.

Adam Šitavanc
Queens.cz

Gutta ČR-PRAHA s.r.o.

Balíkobot byl pro nás zásadní změnou a posunul nás o level výš v automatizaci procesů, organizaci expedice, v přehlednosti a snadné dohledatelnosti zásilek. Díky tomu jsme ušetřili významné % času našich zaměstnanců.

Eva Černá
Gutta ČR-PRAHA s.r.o.
Případová studie »

AKINU CZ s.r.o.

Balíkobot nám usnadnil práci a čas, který nyní můžeme věnovat důležitějším věcem. Pro náš e-shop nezbytnost.

Kateřina Škantová
AKINU CZ s.r.o.
Případová studie »

Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby

Balíkobot velmi účinně ušetřil v naší expedici čas a provázal všechny potřebné operace čímž nám uspořil v konečném důsledku podstatné prostředky.

Daniel Hartl
Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby

Direct Parcel Distribution SK, s.r.o.

Balíkobot je náš významný partner, ktorý nám pomohol prepnúť veľké množstvo klientov, využívajúcich balíkové služby dopravcu Geis Parcel, na služby kuriérskej spoločnosti DPD v priebehu niekoľkých dní. Všetko prebehlo úplne bez problémov.

Mgr. Peter Radačovský
Direct Parcel Distribution SK, s.r.o.

Yves Rocher

S Balíkobotem jsme získali flexibilitu ve výběru a případných změnách logistických partnerů. Samotné nasazení nebylo náročné a celý tento projekt nám i do budoucna ušetřil nemalé finanční prostředky.

Jakub Miklík
Yves Rocher

Unuodesign s.r.o.

Provozujeme pod jednou střechou dva eshopy a Balíkobot nám výrazně usnadnil expedici zásilek a zjednodušil proces uvnitř firmy tak, že jednotlivá oddělení mohou pracovat efektivně a nezávisle na sobě.

Petra Plemlová
Unuodesign s.r.o.

Footshop.cz

Balíkobot je pro nás stěžejní partner, na kterého se můžeme spolehnout. Pomocí automatické expedice odbavíme desítky tisíc zásilek každý měsíc.

Miloš Kratochvíl
Footshop.cz

4camping.cz

Balíkobot nám usnadnil proces expedice a snížil chybovost. Díky API můžeme všechny dopravce obsluhovat z jednoho místa.

Petr Burian
4camping.cz

KetoMix

Balikobot nám zjednodušil celou logistiku posílání balíků a díky tomu, že je napojený na Shoptet, bylo nastavení velmi jednoduché. Rozhodně doporučuji.

David Herold
KetoMix

K&V ELEKTRO a.s.

Zavedením Balíkobotu jsme zvýšili produktivitu o desítky procent a zrychlili tak expedici zboží našim zákazníkům.

Lukáš Marek
K&V ELEKTRO a.s.

Aktin.cz

Balíkobot nám umožnil přímé napojení našeho WMS systému na systémy našich přepravců, díky tomu šetříme denně mnoho času s touto agendou a tiskem adresních štítků. Dále pak pomáhá s track & trace našemu oddělení zákaznického servisu, a to vše na jedno kliknutí pro všechny naše přepravce. Velkou úsporu také vidíme v kontrole doručovacích adres, kde díky Balíkobotu eliminujeme chyby v zadání adres od našich zákazníků.

Miroslav Králík
Aktin.cz

Obag.cz

Jsme velice rádi, že využíváme službu Balíkobot. Sloučení přepravců do jednotného systému nám ušetřilo významné procento času i celkovou organizaci expedice, která je pro náš e-shop vizitkou.


Obag.cz

HÖGNER s.r.o.

S Balíkobotem pracujeme pod informačním systémem Helios Orange a jsme spokojeni. Všechny přepravce řešíme na jednom místě při podstatně nižší časové náročnosti a s minimálním rizikem chybovosti.

Šárka Vejvodová
HÖGNER s.r.o.

Školní a studentské batohy Topgal přímo od výrobce

Balíkobot nám výrazně usnadnil implementaci dalších přepravních služeb do našeho e-shopu. Zároveň zjednodušil fyzický proces expedice, snížil chybovost odesílaných dat i celkový objem času, který musíme expedici věnovat. Povedená služba, doporučuji.

Libor Chaloupka
TOPGAL a.s.

Dual Sport Pro s.r.o.

To, že služba funguje a šetří ohromné množství času, je jasné. Pozitivně ale hodnotím hlavně to, že když se někdy stala chyba u dopravce, Balíkobot (konkrétně pan Bezchleba) tyto situace hned a aktivně vyřešil. Můžeme se tak spolehnout, že v tom nikdy nejsme sami a celý proces jede jak má.

Ing. Nick Ollender
Dual Sport Pro s.r.o.

MEGAFLEX,spol.s r.o.

Balíkobot je ten skvělý typ aplikace, kterou nastavíte, spustíte a už o ní nevíte. Funguje nám zcela bez problémů již více než rok.

Alena Šebestiánová
MEGAFLEX,spol.s r.o.

ADK spol. s r.o.

Nástroj, bez kterého si naší logistiku neumím představit.

Tomáš Hůlka
ADK spol. s r.o.

Xiaomimobile.cz

Balíkobot nám výrazně ulehčil expedici zboží. Díky němu můžeme všechny dopravce vyřešit na jednom místě, což nám uspoří čas i energii.

Jiří Hradecký
Xiaomimobile.cz

Bricol-M s.r.o.

Několik let jsme uvažovali o propojení našeho ERP ABRA GEN se systémy nových potenciálních dopravců. Zakázkové naprogramování našeho ERP pro jednotlivé nové přepravce by bylo finančně i časové velmi náročné na realizaci. Až služba Balikobot.cz nám umožnila snadné, rychlé a efektivní propojení. Po implementaci Balikobot.cz se zkrátil čas pro fakturaci a objednání přepravy o více jak 80%.

Tomáš Mráka
Bricol-M s.r.o.

Konzoliste.cz

Rychlé a efektivní propojení systému expedice, jednoduché vyhledávání a sledování zásilek, úspora času a peněz. Balíkobot bych chtěl doporučit všem potenciálním zájemcům, kteří chtějí automatizovat a optimalizovat své expediční procesy.

Ing.Tomáš Strýček
Konzoliste.cz

Ino.cz

Díky výborné službě společnosti Balíkobot, jsme uspořili jednoho zaměstnance při přípravě a tisku štítků na naše zásilky.


Ino.cz

Renovality.cz

Balíkobot používáme v kombinaci se Shoptetem a v rámci poskytovaných služeb nemůžeme být více spokojenější. Díky této kombinaci jsme eliminovali chyby v objednávkách na minimum a vše včetně stavů zásilek a přehledů je o mnoho jednodušší sledovat přímo v systému.

Tomáš Brychta
Renovality.cz

Herold řeznické potřeby

Díky sloučení přepravců do jednotného systému jsme zrychlili proces expedice zásilek a tím šetříme čas. Napojením Balíkobotu na účetní systém jsme snížili chybovost a máme kontrolu nad odeslanými balíky.

Jan Krejčí
Herold řeznické potřeby

Promobily.cz

Pokud používáte k přepravě více dopravců a začnete posílat stovky balíčků denně, je Balíkobot k nezaplacení.

Ing. Hanuš Mazal
Promobily.cz

Venda.cz

Balíkobot nám pomohl odbavit veškeré objednávky na jednom místě. Máme informace o každém balíku přímo v systému, bez nutnosti sledování zásilek u každého přepravce.

Martin Kovář
Venda.cz

Auto Hotárek

Díky Balíkobotu a naší vlastní SW nadstavbě jsme schopni tisknout štítky pouhým naskenováním čárového kód na dodacím listu. Zároveň můžeme tisknout štítky různých dopravců, aniž bychom mezi nimi museli manuálně přepínat. Používání Balíkobotu výrazným způsobem zrychluje expedici eshopových i velkoobchodních objednávek.

Tomáš Rais
Auto Hotárek

Tian-de.cz

Služba Balíkobot je pro nás velmi přínosná, hlavně v úspoře času. Při rozdělování objednávek dle dopravců je vše na jednom místě, bez složitostí. Při jakýchkoliv problémech vždy okamžitě reagují a vše nám pomohou vyřešit. Se službou jsme nadmíru spokojeni.


Tian-de.cz

HiGarden s.r.o.

Balikobot používám již několik let a nedovedu si nyní bez něj expedici představit. Změny v napojení a problémy s tím spojené řeší za Vás, a když něco měníte vy, jsou ochotní pomoci a poradit, aby vše proběhlo pokud možno hladce.

Václav Váňa
HiGarden s.r.o.

Motojelinek.cz

S rostoucím počtem objednávek jsme řešili, jak odbourat nekonečné přepisování údajů zákazníků na štítky. Balíkobot se ukázal jako správná cesta a investice. Celý systém expedice zásilek se zrychlil a snížila se chybovost špatně předaných údajů přepravci.


Motojelinek.cz

SportFotbal s.r.o.

Balíkobot nám pomohl propojit naše e-shopy přímo se všemi dopravci a tím nám výrazně zkvalitnil a zrychlil expedici.

Pavel Kolář
SportFotbal s.r.o.

Imrnous.cz

Spolupráci se službou Balíkobot můžeme jen doporučit. Čas věnovaný administraci dopravního systému a podávání zásilek, se nám díky Balíkobotu podařilo zredukovat o 90%. Navíc se kompletně eliminovala chybovost způsobená "lidským faktorem".

Jan Kopeček
Imrnous.cz

Prodietix.cz

Výrazná úspora času a tudíž i peněz.

Miroslav Mlejnek
Prodietix.cz

Skate-praha.cz

Balíkobot je pro náš systém od doby implementace nepostradatelnou součástí. Automatickým generováním štítků a uzávěrek pro jednotlivé přepravce se výrazně snížila chybovost a zároveň výrazně zvýšil celý proces expedice.


Skate-praha.cz

Eliquidshop.cz

Služba balíkobot nám šetří čas a tím pádem i peníze. Se službou jsme maximálně spokojeni.

Richard Kadlec
Eliquidshop.cz

Spořílek.cz

Se službou Balikobot.cz jsme spokojeni. Nejvíce oceňujeme možnost tvorby přepravních štítků z jednoho místa bez nutnosti vstupu do administrace systému jednotlivých přepravců a generování denní uzávěrky jedním klikem.


Spořílek.cz

Mpouzdra.cz

S funkčností Balíkobotu jsme velmi spokojení. Oceňujeme zejména snížení chybovosti a zrychlení procesů expedice.


Mpouzdra.cz

V I N I S, s.r.o.

Bez Balíkobotu si nedokážeme již expedici představit – zjednodušení a urychlení je neocenitelné! Důležitá pro nás je také rychlá podpora v případě nepředvídaných událostí. :)

Barbara Sembol
V I N I S, s.r.o.

Gastroklub.cz (LEONN promotion s.r.o.)

Balíkobot značně zrychlil expedici objednávek a eliminoval chyby v adresách i dobírkách. Bez této služby si už naši práci nedovedeme představit.


Gastroklub.cz (LEONN promotion s.r.o.)

Balíkobot přinesl velkou úsporu času a nižší chybovost. Nemusíme se přihlašovat do účtů jednotlivých přepravců a provádět importy. Všichni přepravci od nás obdrží data po pár kliknutích a to během několika vteřin.

Expediční tým Sboty.cz

Jarda, Jirka, Lukáš a Ondra

Ceníme si efektivního expedování zásilek skrz Balíkobot. Navíc jsme nadšení pro-klientsky orientovaným přístupem a okamžitou komunikací ze strany pracovníků Balíkobotu. Zatím máme jen pozitivní zkušenosti, a to jich bylo více než 10. Děkujeme.

Za Tým CHLADNÉ ZBRANĚ
Jarda, Jirka, Lukáš a Ondra

Baby Direkt s.r.o.

Při volbě systému, který by nám zjednodušil práci, ušetřil čas a dokázal nám variabilně pokrýt vícero dopravců bez jakékoliv interní změny procesu, byl pro nás Balíkobot jednoznačnou volbou číslo jedna. Integrací do ERP systému Helios Orange se náš interní proces nezměnil a pracovníci to naopak velmi ocenili. Proto jsme se službou Balíkobot velmi spokojení a můžeme ji jen doporučit.

Ing. Líška Tomáš
Baby Direkt s.r.o.

Dárková krabička s.r.o.

Díky Balíkobotu jsme byli schopni během pár dní zautomatizovat naši expedici, aniž bychom museli implementovat každého dopravce zvlášť. Štítky tiskneme přes čtečku čárových kódů, což nám snížilo chybovost expedice na minimum.

Bc. Kateřina Kopecká
Dárková krabička s.r.o.

Airsoft-online.cz

Se službou Balikobot.cz jsme absolutně spokojeni. Službu využíváme již několik let a vše funguje bez jediného problému. Největší výhodou je úspora času a bezchybovost při vytváření štítků.

Pavel Vlach
Airsoft-online.cz

Počítárna.cz

Balíkobot využíváme již dlouhou dobu a mohu říci, že nám výrazně pomáhá v automatizaci procesů. Je pro nás cenným nástrojem, bez kterého si již naši expedici nedokáži představit. Respektive dokáži, ale Kocourkov na firmě přece nikdo nechce.

Tomáš Netopil
Počítárna.cz

Za naši firmu bezvaplenky.cz mohu balikobot jen doporučit. Práce s ním je opravdu na 1.

Gabriela Plačková

Balíkobot je unikátní a nepostradatelný nástroj na zvýšení efektivity expedice i logistiky. Úspora mzdových a časových nákladů je neuvěřitelná. Doporučujeme!

Petr Viliš

a další

Případové studie

GUMEX, spol. s r.o.

Akinu.cz

Gutta ČR

Lekarnaave.cz

Penzo.cz

Mkprofinails.cz

Napsali o Balíkobotu

Balíkobot v praxi

Představení Balíkobot

Reálná expedice ze skladu Akinu

Expedice v systému Shoptet (video návod)

Expedice v systému HELIOS (video návod)

Expedice v systému ABRA (video návod)

Expedice v systému Pohoda (video návod)

Chcete dostávat novinky?

Stačí zadat e-mailovou adresu a my vám budeme novinky pravidelně posílat.Chcete využívat Balíkobot? Kontaktujte nás.

Noví klienti:
Máte zájem o více informací? Vyplňte formulář tady, budeme vás kontaktovat

Expedujete-li z e-shopu, volejte Radkovi.
Pokud expedujete z informačního systému, ERP, WMS,... volejte Marianovi.


Radek Nedvěd
Telefon: 777 703 016
E-mail: radek.nedved@balikobot.cz
Marian Vohanka
Telefon: 777 976 342
E-mail: marian@balikobot.cz

Chci vědět více

Péče o stávající zákazníky:

Kontaktní doba: pracovní dny
9:00-17:30


Telefon: +420 227 272 200
E-mail: podpora@balikobot.cz


Lockers.ai

Martin Coufal
Telefon: 603 807 505
E-mail: martin.coufal@balikobot.cz
Více na www.lockers.ai

Tvůrci ERP systémů a partneři:

Pavel Kročák
Telefon: 777 085 018
E-mail: pavel@balikobot.cz

Spolupráce s novými dopravci:
Jste dopravce a chcete být integrován v Balíkobotu?
Volejte Honzovi.

Jan Znamenáček
Telefon: 777 703 110
E-mail: jan.znamenacek@balikobot.cz

Marketing:

Ivo Matěj
Telefon: 777 976 870
E-mail: ivo@balikobot.cz