Pomáháme firmám s rychlejší expedicí zásilek
Přímé datové napojení na dopravce z vašeho systému. Rychle. Pohodlně. Bez chyb.

Balikobot header

Výhody a přínosy

Pro firmy:

  • Denní úspora mnoha hodin práce
  • Nemusí se připojovat do systém přepravních služeb
  • Tisk adresních štítků na 1 klik přímo z Vašeho systému
  • Sledování zásilek (Track&Trace) ve Vašem systému
  • Vše probíhá v reálném čase
  • Zachováváme Vaše ceny dopravy
  • Nulová chybovost expedice

Pro tvůrce systémů:

  • Úspora času IT oddělení
  • Vyhnete se exportům a napojování jednotlivých přepravců
  • Získáte funkční modul pro Vaše obchody
  • Napojení přes API do všech přepravních služeb

Porovnání expedice

Vyřízení objednávky bez Balíkobotu

  • Export objednávek ze systému
  • Přihlášení do systémů přepravců
  • Import objednávek k přepravci
  • Kontrola chyb po importu
  • Tisk štítků
  • Denní podání k přepravci

Vyřízení objednávky s Balíkobotem

  • Tisk štítků přímo z vašeho systému (CRM nebo ERP)
  • Kontrola automatického soupisu k podání přepravci

Ušetříte v průměru 36 % času stráveného vyřizováním objednávek!

Šetříme našim zákazníkům drahocenný čas.

Napsali o Balíkobotu

Chcete dostávat novinky?

Stačí zadat e-mailovou adresu a my vám budeme novinky pravidelně posílat.




Chcete využívat Balíkobot? Kontaktujte nás.

Noví klienti:
Máte zájem o více informací? Vyplňte formulář, budeme vás kontaktovat

Chci vědět více

Eva Fouani
Telefon: 607 585 998
E-mail: eva@balikobot.cz
Pavel Kročák
Telefon: 777 085 018
E-mail: pavel@balikobot.cz

Péče o stávající zákazníky:

Kontaktní doba: pracovní dny
9:00-12:00 12:30-17:30


Jan Bezchleba
Telefon: 777 976 024
E-mail: info@balikobot.cz
Tereza Rakoušová
Telefon: 777 085 468
E-mail: tereza@balikobot.cz
Nikola Šindelková
Telefon: 607 585 950
E-mail: nikola@balikobot.cz

ERP systémy a dopravci:

Martin Šauer
Telefon: 777 976 039
E-mail: martin@balikobot.cz

Marketing:

Ivo Matěj
Telefon: 774 328 843
E-mail: ivo@balikobot.cz
Chci Balíkobot