header hero

Chcete dostávat novinky?

Stačí zadat e-mailovou adresu a my vám budeme novinky pravidelně posílat.



Chcete využívat Balíkobot? Kontaktujte nás.

Noví klienti:
Máte zájem o více informací? Vyplňte formulář tady, budeme vás kontaktovat

Expedujete-li z e-shopu, volejte Evě. Pokud expedujete
z informačního systému, ERP, WMS,... volejte Marianovi.


Eva Fouani
Telefon: 607 585 998
E-mail: eva@balikobot.cz
Marian Vohanka
Telefon: 777 976 342
E-mail: marian@balikobot.cz

Chci vědět více

Péče o stávající zákazníky:

Kontaktní doba: pracovní dny
9:00-12:00 12:30-17:30


Jan Bezchleba
Telefon: 777 976 024
E-mail: info@balikobot.cz
Nikola Šindelková
Telefon: 607 585 950
E-mail: nikola@balikobot.cz
Katarína Sirota (Pacigová)
Telefon: 777 703 031
E-mail: katarina@balikobot.cz

Tvůrci ERP systémů a partneři:

Pavel Kročák
Telefon: 777 085 018
E-mail: pavel@balikobot.cz

Spolupráce s novými dopravci:
Jste dopravce a chcete být integrován v Balíkobotu?
Volejte Martinovi.

Martin Šauer
Telefon: 777 976 039
E-mail: martin@balikobot.cz

Marketing:

Ivo Matěj
Telefon: 777 976 870
E-mail: ivo@balikobot.cz